Anel deslizante de eixe sólido Ingiant DHS034-1-10A para vehículos operados a distancia
Descrición curta:
Detalle do produto
Etiquetas do produto
Especificación
DHS034-1-10A
Os principais parámetros
Número de circuítos 1 Temperatura de traballo "-40 ℃~+65 ℃"
corrente nominal 10A Humidade de traballo <70%
Tensión nominal 0~240 VCA/VCC Nivel de protección IP51
Resistencia de illamento ≥500 MΩ a 500 V CC Material da carcasa aceiro inoxidable
Resistencia do illamento 500 V CA a 50 Hz, 60 s, 2 mA Material de contacto eléctrico metal precioso
Variación dinámica da resistencia <10 MΩ Especificación do cable de chumbo 5A por circuíto con AF-0,35 mm^2, resto con AF-0,15 mm^2
velocidade de rotación 0~300 rpm Lonxitude do cable de chumbo 200 mm + 15 mm
Debuxo do contorno do produto
descrición-do-produto1
Solicitude presentada
descrición-do-produto2
descrición-do-produto3
descrición-do-produto4
A nosa vantaxe
Escena de fábrica
descrición-do-produto5
descrición-do-produto6
descrición-do-produto7Especificación
DHS034-1-10A
Os principais parámetros
Número de circuítos 1 Temperatura de funcionamento “-40 ℃ ~ +65 ℃”
Resistencia de illamento 500 VCA a 50 Hz, 60 s, 2 mA Material de contacto eléctrico Metal precioso
Variación da resistencia dinámica <10 MΩ Especificación do cable de conexión 5 A por circuíto con AF-0,35 mm^2, resto con AF-0,15 mm^2
Velocidade de rotación 0~300 rpm Lonxitude do cable 200 mm + 15 mm