Anel deslizante con microbrida DHS012-18
Descrición curta:
  1. A serie DHS012 é unha aneis deslizantes de eixe sólido cun diámetro exterior de 12 mm e unha brida.
Detalle do produto
Etiquetas do produto
Descrición do anel deslizante con microbrida DHS012 -18
Serie Ingiant DHS012 cun diámetro exterior de 12 mm, consta de aneis deslizantes condutores de precisión integral de 1 a 48 canles, admite transmisión mixta de sinal e potencia, pode personalizar o número de circuítos e a tensión de corrente segundo os modelos estándar.
Aplicacións típicas
Descrición da denominación do produto
DHS012-18-2A
  1. (1) Tipo de produto: DH: anel deslizante eléctrico
  2. (2) Método de instalación: S: anel deslizante de eixe sólido
  3. (3) Diámetro exterior do anel deslizante do eixe sólido: 12-12 mm
  4. (4) Total de circuítos: 18-18 circuítos
Debuxo estándar 2D de anel deslizante con microbrida DHS012-18
DHS012-6-1A
Parámetros técnicos do anel deslizante con microbrida DHS012-18
Táboa de clasificación do produto
Grao do produto velocidade de traballo Vida laboral
Xeral 0~200 rpm 10 millóns de revolucións
Industrial 300~1000 rpm 30 millóns de revolucións
Parámetros técnicos
técnico eléctrico técnico mecánico
Parámetros Valor Parámetros Valor
Número de aneis 18 aneis ou personalizados Temperatura de traballo -20 ℃~+70 ℃
corrente nominal 2A Humidade de traballo <70%
Tensión nominal 0~240 V CA/V CC Nivel de protección IP51
Resistencia de illamento ≥250 μΩ a 500 V CC Material da cuncha aceiro inoxidable
Resistencia do illamento 220 V CA a 50 Hz, 60 s, 2 mA Material de contacto eléctrico Metais preciosos
Valor de cambio da resistencia dinámica <10 mΩ Especificación do chumbo 5A por circuítos con AF-0,35 mm²,
descanso con AF-0,15 mm²
velocidade de traballo 0-100 rpm Lonxitude do cable 500 mm + 20 mm
Táboa de especificacións do fío de aneis deslizantes con microbrida DHS012-18
Táboa de especificacións de cables
corrente nominal Tamaño do fío
(AWG)
Tamaño do condutor
(mm²)
Cor do fío Diámetro do fío
≤2A AWG26# 0,15 Vermello, amarelo, negro, azul, verde, branco,
marrón, gris, laranxa, morado, claro, vermello, transparente
Φ1
3A AWG24# 0,2 Vermello, amarelo, negro, azul, verde, branco, marrón, gris, laranxa, morado, claro, vermello, transparente, azul branco, branco vermello Φ1.3
5A AWG22# 0,35 Vermello, amarelo, negro, azul, verde, branco, marrón, gris, laranxa, morado, claro, vermello, transparente, azul branco, branco vermello Φ1.3
6A AWG20# 0,5 Vermello, amarelo Φ1.4
8A AWG18# 0,75 Vermello, amarelo, negro, marrón, verde, branco, azul, gris, laranxa, morado Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Vermello, amarelo, negro, marrón, verde, branco Φ2.0
15A AWG14# 2,00 Vermello, amarelo, negro, marrón, verde, branco Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Vermello, amarelo, negro, marrón, verde, branco Φ2.3
25A AWG12# 3,00 Vermello, amarelo, negro, azul Φ3.2
30A AWG10# 6,00 Vermello Φ4.2
>30A Usar varios cables AWG12# ou varios AWG10# en paralelo
Descrición da lonxitude do cable de conexión:
1.500 + 20 mm (Requisito xeral: medir a lonxitude do cable desde a cara final do orificio de saída do cable dos aneis interior e exterior da anel deslizante).
2. Lonxitude segundo as necesidades do cliente: L<1000 mm, L estándar+20 mm
L>1000 mm, L estándar + 50 mm
L>5000 mm, L estándar +100 mm