DHK025-33 Anel deslizante Ingiant USB 3.0 cun diámetro do burato de 25 mm con sinal USB 3.0 de 2 canles e outros sinais/alimentación
Descrición curta:
Anel deslizante USB: serie de aneis deslizante USB 3.0
Sinal USB estándar de 1 a 3 canles, máximo 5 canles
Anel deslizante USB 3.0 DHK025-33 cun diámetro de orificio estándar de 25 mm, transmisión de sinal USB 3.0 por 2 canles e outro sinal/alimentación. O anel deslizante USB está especialmente deseñado para a transmisión de sinal USB, coas características de transmisión de sinal multicanle e estable. As series de anel deslizante USB 2.0 e USB 3.0 son dúas series principais deseñadas para abordar os problemas de gran capacidade e alta eficiencia entre os compoñentes rotatorios do sistema. A velocidade de transmisión de datos proporciona a mellor solución técnica.
Detalle do produto
Etiquetas do produto
DHK025-33
Os principais parámetros
Número de circuítos 33 Temperatura de traballo "-40 ℃~+65 ℃"
corrente nominal 2A.5A.10A.15A.20A Humidade de traballo <70%
Tensión nominal 0~240 VCA/VCC Nivel de protección IP54
Resistencia de illamento ≥1000 MΩ a 500 V CC Material da carcasa aliaxe de aluminio
Resistencia do illamento 1500 V CA a 50 Hz, 60 s, 2 mA Material de contacto eléctrico metal precioso
Variación dinámica da resistencia <10 MΩ Especificación do cable de chumbo Fío flexible trenzado con illamento de teflón coloreado e estañado
velocidade de rotación 0~600 rpm Lonxitude do cable de chumbo 500 mm + 20 mm
Debuxo do esquema do produto estándar:
DHK025